img
Nasıl Bilet Alabilirim - Kıbrıs ın Online Etkinlik Biletleri Satış Adresi
img
Yeni

Nasıl Bilet Alabilirim

BİLET SATIN ALMA İŞLEMLERİ

Biletcig.com sitemiz üzerinden bilet satın almak için uygulamanız gereken adımlar şu şekildedir:

1- Katılmak istediğiniz etkinliği seçip "Bilet Satın Al" butonuna tıklayınız.

Bilet Satın al butonuna tıkladıktan sonra gelen pencereden eğer hesabınız yoksa kayıt olup hesabınız varsa giriş yapıp devam edebilirsiniz 

2-Bilet adetini seçin tek seferde yalnızca 5 adet bilet alabilirsiniz.
Bilet adetini seçtikten sonra kişisel bilgilerinizi girip işleme devam edebilirsiniz eğer birden fazla bilet satın alıyorsanız seçtiğiniz bilet adeti kadar boşluk açılacaktır. Bu açılan boşluklara sizinle birlikte etkinliğe katılacak olan arkadaşlarınızın isim ve soyisim gibi bilgilerini girmeniz gerekmektedir.

3- İletişim bilgilerinizi girin.
Girdiğiniz bilgilerin (e-posta adresi) doğru olması biletin size ulaşmasında önemli rol oynadığından doğruluğundan emin olun.

4- Ödeme şekli.
Dünyada yaygın olarak kullanılan “Sanal POS” sistemi ile ödeme işlemlerini gerçekleştirin

5-Onaylama işlemini gerçekleştirin.
Ekran tamamen yenilenmeden ve sonuç sayfasını görmeden ödeme işleminizi sonlandırmayın. Burada yaşanacak gecikmeler kullanılan sanal pos ve banka internet erişimiyle alakalı olacağından sabırlı olmanızı ve onay mesajını alana kadar beklemenizi rica ediyoruz.

6-Onaylama işlemini tamamlandıktan sonra, Bilet bilgileriniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Onaylama işlemi tamamlandıktan sonra bilet bilgilerinizi e-posta adresinizden ve müşteri panelinizden görüntüleye bilirsiniz.

7- Etkinlik giriş sırasında ne yapmam gerekiyor.

Etkinlik girişi sırasında e-posta adresinize gönderdiğimiz bilet numarasını ve kimliğinizi kapı görevlisine göstermeniz gerekmektedir. Etkinlik girişi sırasında akıllı cep telefonunuz yoksa etkinliğe gelmeden önce bilet numaranızı not almanız veya E-fatura’nın çıktısını yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.

8-Satın aldığınız bilette partner değişiklik nasıl yapılır.

Satın aldığınız bilette sizinle birlikte etkinliğe katılacak olan partnerinizin bilgi değişikliğini yapmak istiyorsanız etkinlik başlamadan önce mesai saatleri içerisinde bizlerle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

İYİ EĞLENCELER DİLERİZ BİLETCİG.COM

destek@biletcig.com

E-Bülten

Yeni Etkinlik, Haberler ve Duyurulardan Hemen Haberdar Olmak İsterseniz Mailinizi Sisteme Kayıt Etmeniz Yeterli Olacaktır.